• Kapıcıbaşı Mahallesi Cumhuriyet Cad. Denizer İş Merkezi Edremit/Balıkesir
 • +90 266 380 40 41 - +90 555 441 6151
 • burak@borganizasyon.com

TURLAR

TEXSTYLE EXPO 2019
TEXSTYLE EXPO 2019

TEXSTYLE EXPO 2019

Fuar Tarihleri : 21 – 23 Ocak 2019
Tur Tarihleri : 20 – 24 Ocak 2019

Fuar Tarihleri : 21 – 23 Ocak 2019
Tur Tarihleri : 20 – 24 Ocak 2019

Tur Açıklaması

20 – 24 Ocak 2019 (4 Gece – 5 Gün)

Tur Fiyatları

HOTEL SUISSE *** Fuar alanına 7 km İki kişilik oda kişi başı 1.250€
HOTEL SUISSE *** Fuar alanına 7 km Tek kişilik oda 1.350€

Tur Programına Dahil Hizmetler

 • Belirtilen havayolları ile İstanbul-Cezayir-İstanbul gidiş&dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
 • Alan vergileri
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
 • Fuar alanı-Otel-Fuar alanı transferleri
 • Belirtilen otelde 4 gece konaklama
 • Kahvaltılar

Tur Programına Dahil Olmayan Hizmetler

 • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları için Cezayir vizesi
 • Yurt dışı çıkış harcı -15 TL
 • Fazla bagaj
 • Öğle ve akşam yemekleri

Önemli Notlar

Yurt dışında gerçekleştirilen fuar katılımlarının desteklenmesine ilişkin tebliğ (Tebliğ No: 2009/5)’de değişiklik yapılmasına dair tebliğ (Tebliğ No: 2014/1)

MADDE 7 (2) “Katılımcının yılda iki defaya mahsus olmak üzere; Bakanlıkça (İhracat Genel Müdürlüğü) belirlenerek ilan edilen ve yurt dışında düzenlenen sektörel nitelikteki uluslararası prestijli fuarlara yurt dışı fuar organizasyonu kapsamında katılması durumunda, stand ve nakliye hizmetine ilişkin harcamaları, standında görevlendireceği en fazla beş temsilcinin ekonomi sınıfı gidiş-dönüş ulaşım masrafları ile katılım bedeli esas alınarak hesaplanan destek tutarını aşmamak kaydıyla katılımcı tarafından organizatöre ödenen fatura tutarının %50’si, bireysel katılımlarda ise nakliye harcamaları, stand harcamaları ve standda görevlendirilen en fazla beş temsilcinin ekonomi sınıfı gidiş-dönüş  ulaşım masrafları ile fuarın yetkili organizatörüne ödenen boş alan kirasının %50’si destek kapsamında 50.000 ABD Dolarını geçmemek üzere katılımcıya ödenir. ”Teşvikten faydalanmak isteyen firmaların, detaylı bilgi için resmi fuar organizatörüyle iletişim kurması gerekmektedir.

Firmaların teşvikten faydalanabilmeleri için herhangi bir acenta ve/veya aracı şirketle çalışmaları zorunluluğu getirilmemiştir. Kendi seyahat programını kendisi organize eden firmalar da gerekli belgeleri ibraz etmeleri durumunda devlet teşviğinden yararlanabilmektedirler.

Vize

Cezayir : Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının Umuma Mahsus Pasaport Hamillerinden vize istenmektedir. Vize alınması konusunda sizlere aracılık hizmeti sunabilmekteyiz.
Not: Pasaport geçerliliğinin en az 6 ay olması zorunludur.

Genel Şartlar ve Ödeme Şartları

Rezervasyon kayıt formunun doldurulup imzalanarak gönderilmesi şartların kabul edildiği anlamına gelir. “Bu form imzalandıktan sonra sözleşme yerine geçer. Bu sözleşmeden doğacak herhangi bir ihtilafın vukuunda “İstanbul İcra Daireleri ve Mahkemeleri yetkilidir. Rezervasyon formu ile birlikte kişi başı 500 EUR ön ödemenin yapılması zorunludur. Ödeme dekontu fakslanmayan rezervasyonlar garanti edilmez. Tüm ödeme şartlarının müşteri tarafından tur hareket tarihinden en az (10) gün önce yerine getirilmesi gerekir. Gezi ücretinin bu süre içinde ödenmemesi halinde Borganizasyon yolcunun geziden vazgeçtiğini kabul ederek iptal şartları uygular. Zorunlu durumlarda Borganizasyon, kendi iradesi dışında oluşan sebepler yüzünden, program standartlarını değiştirmeden, otel ve hareket saatlerini önceden haber imkanı bulamasa dahi değiştirme hakkına sahiptir. Ödeme şartlarına uyulmadığı takdirde tur iptal edilmiş sayılır ve ön ödeme geri iade edilmez. Tur çıkış tarihine 21 gün veya daha az kalan sürede yapılan iptallerde tur ücretinin tamamı ceza olarak yansıtılır. Son Başvuru tarihinden sonra yapılacak müracaatlarda bu fiyatlar geçerli değildir. İstanbul harici iller için iç hat bileti talep etmeniz halinde acentemiz ile irtibata geçmeniz önemle rica olunur. İç hat uçuşu nedeniyle fiyat farkı tarafınıza yansıtılır. Geziye olan yoğun talep ve sürenin kısıtlı olması nedeniyle rezervasyon kayıtları başvuru sırasına “saat değişiklikleri ve olabilecek göre yapılacaktır. Uçuş saatlerimizi ofisimizden öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek rötarlardan Borganizasyon sorumlu tutulamaz. Borganizasyon, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Borganizasyon kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Borganizasyon, tur katılımının 8 kişinin altında olduğu durumlarda havalimanı, fuar alanı ve otel ulaşımını ve Türkçe rehberlik hizmetini iptal etme hakkını saklı tutar. Borganizasyon tur programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve Kabul etmiş sayılırlar.

İptal Şartları

Son Başvuru tarihine kadar yapılan iptal taleplerinizde firmanızdan herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Son Başvuru tarihinden sonra yapılacak iptallerde 21 gün kuralı geçerli olacaktır. Rezervasyon bedelinizin tamamı tarafınıza No Show olarak faturalandırılacaktır. Tarafımıza bildirmiş olduğunuz rezervasyonlar; belirtilen iptal tarihine kadar iptali yazılı olarak bildirilmediği sürece geçerliliğini koruyacaktır. Havayolları grup kuralları gereği, grup bilet iadesi hiçbir şekilde yapılamaz ve bilet %100 yanar, aynı şekilde otel konaklama iptali de yapılamaz. %100 paket ücreti firmanıza fatura edilir. Otellerde check-in(odaya yerleşme) öğlen 14.00’den sonra, check out (oda boşaltma) öğlen 12.00’den evvel yapılır.