• Kapıcıbaşı Mahallesi Cumhuriyet Cad. Denizer İş Merkezi Edremit/Balıkesir
 • +90 266 380 40 41 - +90 555 441 6151
 • burak@borganizasyon.com

HİZMETLERİMİZ

Organizasyonlar

Dünya’da keşfedilmeye değer sınırsız yerler bulunmaktadır. Bu yerleri keşfetmeye ve buralarda her türlü organizasyonda sizlere çözüm ortağı olabilmek için...

Toplantı Organizasyonları

 Toplantı Organizasyonları

 • Yurtiçi & Yurtdışı Toplantı Yönetimi
 • Lansman & Açılış Organizasyon Yönetimi
 • Bayii Toplantı & Gezi Organizasyon Yönetimi
 • Eğitim & Dönem Sonu Toplantı Yönetimi
 • Motivasyon Eğitimleri & Etkinlikleri Organizasyon Yönetimi
 • Sosyal & Kültürel Programların Yönetimi
Takım Aktiviteleri

 Takım Aktiviteleri

Kurumunuz çalışanlarına; yaşayarak öğrenme, team building aktiviteleri, motivasyon, spor, eğlence içerikli outdoor / indoor oyunlar ve aktivitelerde çözüm ortağı olarak Borganizasyon hazır. Kurum içinde çalışanların motivasyonunu arttırmak ve takım ruhu oluşturmak amacıyla firmanıza özel etkinlikler üretir. Çalışanların performansını arttırma ihtiyaçlarınıza yönelik yeni ve eğlenceli team building oyunları çözüm ortakları ile geliştirir, uygulama ve organizasyonunu üstlenir. Ayrıca çalışanlarınızın kurumunuza bağlılıklarını pekiştirecek alternatif geziler, özel yarışmalar, ve eğlenceli deneyimler organize eder.

 • İp Parkurları
 • Hazine Avı ve Tematik Aktiviteler
 • Motorsporları Deneyimleri
 • Güven oluşturma
 • Kültür ve Sanat Günleri
 • Mutfak Atölyeleri
 • Kısa Film Çalışmaları
 • Yaşayarak öğrenme
 • Spor Aktivite Günleri

Borganizasyon temelde çok sayıda saha uygulamasından edindiği deneyim ve sürekli olarak yeniliği sunmayı hedefleyen bir ekiptir. Team building aktiviteleri programlarımızı tasarlarken ön planda tuttuğumuz kriterlerimizi aşağıda görebilirsiniz.

Çeşitlilik
Açık hava ve kapalı mekanlarda gerçekleştirebildiğimiz 53 farklı konsept ve toplam 170 takım çalışması ile kuşkusuz sektörün en fazla alternatif sunan kurumuyuz. 10 kişilik yönetim ekiplerinden, 1500 kişilik kongre gruplarına kadar, her segmentte sunabileceğimiz takım oyunlarımız mevcut.

Makul ve Net Bütçeler
Borganizasyon ile yapmış olduğunuz çalışmalarda, her zaman anlaşmanızdan daha fazlasını alırsınız. Sadece elinizdeki bütçeye göre program seçmiyor, aynı zamanda ihtiyaçlarınıza göre düşük bütçe oluşturmanın yollarını da buluyoruz.

Esneklik – Back Up
Bugüne kadarki uygulamalarda elde ettiğimiz deneyim, takım çalışmaları organizasyonlarında esnekliğin en önemli unsur olduğunu bize gösterdi. Organizasyonlar esnasında bizden kaynaklamasa dahi, her türlü problem karşısında çözüm odaklı ve güler yüzlü yaklaşım ile elimizden gelenin en iyisini yaparız. Back up programlar ile uygulama değişebilir ama, sonuç asla!

Sonuç odaklı
Size sunacağımız tüm takım oyunları ve motivasyon aktiviteleri, ya uluslararası standartlardadır ya da denenmiş, ispatlanmış ve düzenli olarak geliştirilen eğlenceli takım çalışmalarıdır.

Kusursuz Planlama & Uygulama
Siz daha L demeden Leblebiyi anlayıp, çok önemsediğimiz, kurumsal ihtiyaçlarınıza uygun programı belirlemek konusunda deneyim sahibi olduk. Benzer çalışan profili, kişi sayısı, uygulama lokasyonu ve malzeme ile tamamladığımız eski çalışmalarımızdan gelen bilgiyi sizinle paylaşarak, kusursuz organizasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Özel tasarım programlar
İhtiyaçlarınızın tam karşılığını bulabileceğiniz hazır bir program yok; Ama sizin aklınızda müthiş bir fikir var ve saha uygulamasında karşılaşabileceğiniz zorlukları kestiremiyorsunuz. Bize ulaştığınızda emin olun yangına körükle gideceğiz ve o fikir büyüyerek gerçeğe dönüşecektir.

Bayi Gezileri

 Bayi Gezileri

Günümüzde aynı kategorideki ürünlerde kalite ve özellik açısından benzerlikler bulunuyor. Satışları arttırmak sadece ürünün özellikleri ile değil aynı zamanda o ürünü satan kişinin ürüne hakimiyeti ve motivasyonuyla da ilişkili.

Bu bilinen gerçekten yola çıkarak;
Satış ekiplerini hem eğitip hem de motive etmenin en sağlıklı yöntemi teşvik ve bayi gezileri. Bu tür geziler sayesinde müşteri memnuniyetindeki artışın ciddi oranda satışlara da yansıdığını gözlemliyoruz.

Bu artışı sağlamayı arzu ettiğinizde; deneyimli kadrosu ve bilgi birikimi ile dünyanın her köşesinde gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlar, Borganizasyon’u teşvik ve bayi gezilerinde Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına hizmet veren, sektöründe ilkleri gerçekleştiren, öncü bir çözüm ortağı durumuna getirdi.

Borganizasyon’un öncelikli amacı;
Hizmet kalitesinin misafirlerinin beklentisinin üzerinde olmasını sağlamak, belirlenmiş kalite standartlarını uygulamak, hizmet ve kalitesini istikrarlı kılıp hep ileriye götürmek.

Müşteri memnuniyeti en önemli felsefemiz! Deneyimi ve geniş alt yapı yatırımlarıyla müşterilerine teknolojinin tüm imkanlarını sunuyor. Bireysel ve kurumsal anlamda gelişen genç ve dinamik kadrosu ile misafirlerinin özelliklerine en uygun programı hazırlıyor ve organizasyon boyunca müşterilerinin ihtiyaçlarına anında yaratıcı cevaplar veriyor.

Fuar Turizm Organizasyonları

 Fuar Turizm Organizasyonları

Günümüzde toplandığımız, çeşitli alışverişlerde bulunduğumuz pazarlar çok ileri boyutlarda. Ancak hala fiziksel olarak bir araya geldiğimiz, bölümler arasında dolaşıp fikirler edindiğimiz bir kent meydanı söz konusu: Fuarlar, yıl boyunca katettiğiniz her mesafenin ötesinde, birçok farklı ilişki türünün geliştiği en önemli yerler arasında. Dost firmalar edinmekten rakipleri alt etmeye, olumsuz fikirleri silmekten sesinizi en yüksek tondan duyurmaya kadar uzunca bir listenin gerçekleştirilebileceği platformlardır.
Kısaca, kesintiye uğramadan iletmeniz gereken çok mesaj mı var?  Güncel Agoranın en göz alıcı bölümüne sahip olma çabanızı grafikleri yükselten bir girişime çevirelim. Uluslararası fuarlarda, oranın yerlisiymiş gibi rahat etmenizi sağlayalım.

Spor Organizasyonları

 Spor Organizasyonları

Olimpiyatlar mı yaklaşıyor? Yoksa futbol tarihine geçecek bir maç mı? Belki de bir tenis turnuvası gündemde ya da dünyanın en ünlü denizcileri yelkenlerini fora etmek üzere. Dünya çapında konuşulan spor olaylarının bir köşesinde yer almak herkesin hayali. Çalışanlarınızın veya müşterilerinizin hayalini gerçekleştirmek de bizim hayalimiz.

Firmanız bir takımın sponsoru mu? Milli takımımızı ekibinizle veya bayilerinizle yurt dışında alkışlamak mı istiyorsunuz? Hazır yurt dışına çıkılmışken gidilen yeri de bir gezip görmeye ne dersiniz? Biletleri ayırttık, turları ayarladık. Sürprizlerden bahsetmeye gerek yok zaten. Bunlarla uğraşmayın ama sevdiklerinize kartpostal atmayı da unutmayın.

Konser Organizasyonları

 Konser Organizasyonları

Borganizasyon, dünyanın herhangi bir yerinde misafirlerine, oranın yerlisi olmanın avantajlarını yaşatıyor. Konser, tiyatro, festival fark etmeksizin oralı olmanın rahatlığını sunuyor. Kendi mahallenizdeki etkinliğe katılır gibi kolay gidip yerleşiyorsunuz istediğiniz koltuğa. Evden ilk çıktığınız andan eve döndüğünüz zamana kadar her metreyi beraber katediyoruz.

Yabancı şehirlerin seçtiğiniz etkinliğinde, ister katılımcı olun ister organizasyon sahibi, Borganizasyon aklınızdan geçenleri tam olarak anladık, plan eksiksiz olarak oluşturuldu; bundan sonrası size kalmış. Mutluluğu nasıl isterseniz öyle yaşayabilirsiniz artık.

Düğün Organizasyonları

 Düğün Organizasyonları

Düğün organizasyon gerçekleştirmek zor zanaat. Doğru karar vermek için neleri göz önünde bulundurmanız gerektiğini öğrenin, kafanız rahat olsun! Gelin gerçek tecrübe ve önerileri alt alta koyalım!

 

2018 yılında bir düğün yapmayı mı planlıyorsun? O zaman sezonun dekorasyon trendlerinden de mutlaka haberdar olmalısın. Geometrik şekillerden metalik detaylara 2018 düğün dekorasyon trendleri gözlerini kamaştıracak!…

“Evet!” dedin ve duydun zilin sesini! Şimdi sıra neyi, ne zaman yapacağını planlamaya geldi. İhtiyacın olan ilk şey düğün hazırlığı yaparken seni ve müstakbel eşini rahatlatacak bir yol haritasını çıkartmak, Borganizasyon yol haritası konusunda sizlere en doğru seçenekleri sunmaktadır….

 

Bilgi Almak İsterseniz Formu Doldurabilirsiniz...